che.alcoruguru.ru

Braga škrob

Video: zcukřovací škrobu

Braga škrob

Braga škrob

Video: bootleggers Timothy. Braga s kiselom Moonshine želé

Braga ze škrobu není úplně obvyklý způsob.

Vzhledem k tomu, že kvasinky samo o sobě není zpracován škrob na alkohol, pak je třeba převést škrob na glukózu.

Chcete-li to, budeme používat enzymy, které jsou v slad z ječmene.

A samozřejmě náš domov škrobu z brambor. Nyní, detailní kroky s nuancemi.



                                                       Příprava kaše ze škrobu

  • Kuchař škrob. Rozložíme naše získané bramborový škrob 40-litrový hrnec, nalít asi 15 litrů vody. Voda je lepší používat ze studny.

Z toho závisí na kvalitě vodky. Pan zapáleny a neustále potřebují míchání k úplnému rozpuštění škrobu a nedovolí mu usadit.

doba vaření. Když teplota reakční směsi bude v blízkosti 100 ° C, škrob být převeden na želé. Nezapomeňte si neustále míchat, aby se zabránilo hrudky.




Směs se stane silný, a bude samozřejmě obtížnější mísitelná. Dokonce i 5-10 minut varu a odstranit z tepla. A pudink můžete vypálit na dně a v pánvi. A to nepotřebujeme.

  • škrob zcukřovací. Výsledná hustá želé se musí ochladit na teplotu + 60 ° C, Pak ihned nalít naše vařené rozdrcený slad. Dobře promíchejte. Uvidíte, jakmile začne želé „rozpustit“ přestává řidší. Tato práce se enzymy.

Vše důkladně promíchejte, pan kryt a zahalí teplou bundu po dobu 45 minut. Během této doby, enzymy úplně osaharyat škrobu, přeměnit ji na glukózu. Vzniklá směs se tekutina jako voda a sladké chuti.

Video: corn moonshine

  • přidání kvasnic. Výsledný glukózy se ochladí na +30 ° C, Kvasinkové startér (kaše zásobník je kvasinková alkohol 1 kg ve vodě) a nalije do pánve. Opět dobře promíchejte.

Pokud je to nutné, přidejte více vody, aby bylo asi 8 cm od okraje. Méně není žádoucí, protože v důsledku prudké reakci s glukóza, kvasnice, domácí pivo může téct ven z nádoby. Přikryjeme pokličkou a pak obklopuje teplý kabát.

Okamžitě začít proces fermentace. Chcete-li zobrazit tuto tiskovou jeho uši, abych slyšel rychlé pánev a prskání. Šel reakce bude generovat teplo, alkohol a oxid uhličitý. Budete cítit čichem.

  • ochota Braga. O týden později, pohled na Braga. V zásadě by měla být dokončena, ale pokud ne, pak není třeba spěchat. Necháme až na další týden. Braga by měla být lehká, bez hořké chuti pocit sladkosti a štípání jazyk. Musím cítit alkohol.
  • destilace Braga. Vařené škrob z Braga nalít přes síto nebo cedník s tenká do krychle vaří přístroje. A teď tam je jeden bod. Z nějakého důvodu nikdo nemluví o tom.

Ve spodní části pánve je razbuhlenny ječný slad použité kvasinky. Takže tohle jídlo je nutné přes nylonové látky dobře jej vyždímejte a nalijte do krychle destilací. Stále získat navíc 1,5 litru vodky z kapaliny.

Náhodou jsem. Jen jsem destiluje samostatně, nikdo nenavrhl, že je nutné stisknout buničiny a kolektivně předjíždět. Na výjezdu jsem se dostal 6 litrů měsíčního svitu síle 45%.

Abychom to shrnuli. Mám přímé náklady na získání $ 2 (která zahrnuje náklady ječmen, ceny zemního plynu, náklady na elektřinu, náklady na přepravu brambor, kvasnice cena). Jeho dílo, já si to nemyslím. Jak vidíte - je to nejlevnější způsob, jak produkovat nesmysly, Braga pomocí škrob.

Sdílet na sociálních sítích:

Podobné

che.alcoruguru.ru
Víno Koktejly Tinktury Nápoje Pivo Alkoholické značky Domácí pivo Kuchařské recepty Alkoholismus Různé